PRODUKTY | Datacenter DC Rack Rz   | DataCenter DC Rack

DataCenter DC Rack Serverroom

RACK RZ 1*42/22U Datacenter Infrastructure

EPS Datacenter Rack RZ
Energeticky efektívne IT riešenie pre dátové centrá s 42U RCS rackom s integrovaným chladiacim kanálom, vstavanou klimatizáciou a IT rackovým záložným zdrojom UPS vrátane batérií a kompletnou distribúciou elektrickej energie využívajúcu technológiu IEC Lock.

RACK RZ 2*42/64U Datacenter Infrastructure

EPS Datacenter Rack RZ s klimatizáciou a záložným zdrojom
EPS dátové centrum Rack RZ 2*42HE 64U Server
Energeticky efektívne IT riešenie pre dátové centrá s dvoma 42U RCS rackmi s integrovaným chladiacim kanálom, vstavanou klimatizáciou a IT rackovým záložným zdrojom UPS vrátane batérií a kompletnou distribúciou elektrickej energie využívajúcu technológiu IEC Lock.

RACK RZ 2*42/44U Redundant Datacenter Infrastruct

EPS Data Center Rack RZ Redundant
Redundantné a energeticky efektívne IT riešenie pre dátové centrá s dvoma 42U RCS rackmi s integrovaným chladiacim kanálom, vstavanou redundantnou klimatizáciou, IT redundantným rackovým záložným zdrojom UPS vrátane batérií a kompletnou distribúciou elektrickej energie využívajúcu technológiu IEC Lock.

RACK RZ 3*42/86U Redundant Datacenter

EPS Datacenter Rack RZ UPS Cooling Solutions
Redundantné a energeticky efektívne IT riešenie pre dátové centrá s troma 42U RCS rackmi s integrovaným chladiacim kanálom, vstavanou redundantnou klimatizáciou, IT redundantným rackovým záložným zdrojom UPS vrátane batérií a kompletnou distribúciou elektrickej energie využívajúcu technológiu IEC Lock.